Specjalista ds. finansowo-księgowych
  • Warszawa, ul. Rozbrat 26
mazowieckie, Warszawa, ul. Rozbrat 26, mazowieckie, Polska
STOŁECZNE CENTRUM SPORTU AKTYWNA WARSZAWA
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Dyrektor Stołecznego Centrum Sportu

AKTYWNA WARSZAWA

ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze

w Stołecznym Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA

ul. Rozbrat 26, Warszawa

(środki trwałe)

Dział Finansowo-Księgowy

Ogłoszenie nr 2024.111.9

Termin składania dokumentów: 01.07.2024 r.
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

Główne odpowiedzialności:

  • prowadzenie ewidencji ilościowo – wartościowej środków trwałych,
  • księgowanie w systemie finansowo – księgowym przyjętych do użytkowania środków trwałych,
  • rozliczanie inwestycji,
  • rozliczanie inwentaryzacji,
  • sporządzanie sprawozdań w zakresie środków trwałych.

Charakterystyka pracy:

  • prowadzenie oraz uzgadnianie ewidencji, przesunięć i likwidacji środków trwałych, zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • przygotowanie i księgowanie dokumentów związanych z wprowadzeniem na stan środków stałych,
  • naliczanie odpisów amortyzacyjnych środków trwałych,
  • praca związana ze znajomością: Symfonia: moduły FK, handel, środki trwałe / Excel,
  • praca na stanowisku związana jest ze znajomością zagadnień dotyczących ww. zadań oraz m.in. następujących aktów prawnych: Ustawa o finansach publicznych oraz akty wykonawcze, Ustawa o rachunkowości, Ustawa o podatku od towarów i usług, Ustawa Prawo zamówień publicznych oraz akty wykonawcze, Kodeks postępowania administracyjnego, Ustawa o dostępie do informacji publicznej, Ustawa o ustroju miasta stołecznego Warszawy, Ustawa o ochronie danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO) i akty towarzyszące.

Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:

Praca w siedzibie SCSAW przy ulicy Rozbrat 26, Warszawa. Praca na pełny etat, praca w podstawowym systemie czasu pracy, wykonywanie prac biurowych, obsługa podstawowych urządzeń biurowych, praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie.

Do budynku prowadzi wejście przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych (winda). Brak możliwości poruszania się wózkiem inwalidzkim po budynku, brak windy.

Wymagania niezbędne:

  • obywatelstwo polskie – o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych,
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  • niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • nieposzlakowana opinia,
  • wykształcenie i staż pracy: wykształcenie średnie i 3 letni staż pracy lub wykształcenie wyższe i brak wymaganego stażu pracy.

Wymagania dodatkowe:

  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w księgowości.
  • wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, finansów, rachunkowości;
  • ukończone kursy lub studia podyplomowe w zakresie rachunkowości;
  • doświadczenie zawodowe w księgowości budżetowej;
  • znajomość przepisów prawa związanych ze stanowiskiem;
  • biegła znajomość pakietu Office w szczególności Excel oraz Symfonia: moduły FK, handel, środki trwałe;
  • gotowość i determinacja do rozwoju w ramach szeroko pojętych finansów publicznych;
  • zdolność analitycznego myślenia, dociekliwość;
  • zdecydowanie i samodzielność w działaniu;
  • dokładność, bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność.

Wskaźnik zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami: W miesiącu poprzedzającym date upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w jednostce, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, jest niższy niż 6 %.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • curriculum vitae z przebiegiem nauki i pracy zawodowej,
  • list motywacyjny,
  • kserokopia dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie,
  • kserokopia świadectw pracy oraz innych dokumentów potwierdzających wymagany staż pracy,
  • kserokopia dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie zawodowe,
  • kserokopia dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje,
  • dokumenty sporządzone w języku obcym należy przetłumaczyć na język polski,
  • dokument potwierdzający znajomość języka polskiego (dotyczy osób nieposiadających obywatelstwa polskiego),
  • kserokopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku kandydata zamierzającego skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych,
  • własnoręcznie podpisane oświadczenia: o posiadanym obywatelstwie; o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych; o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe; o nieposzlakowanej opinii oraz o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb tej rekrutacji.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie kompletu wymaganych dokumentów i oświadczeń wymienionych w treści ogłoszenia:

  • za pomocą przycisku aplikacyjnego;
  • osobiście w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Ogłoszenie nr 2024.111.9” do Sekretariatu Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA przy ul. Rozbrat 26 (pok. 209);
  • listownie na adres Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA (ul. Rozbrat 26, 00-429 Warszawa).

Uwaga: Dokumenty uważa się za dostarczone w terminie, jeżeli wpłynęły na w/w adres do dnia 01.07.2024 r.

Oferty niekompletne lub niespełniające wymagań niezbędnych bądź dostarczone po terminie wskazanym w ogłoszeniu (decyduje data wpływu) nie będą rozpatrywane

Informacje dodatkowe dot. etapów naboru:

  • pierwszy etap - ocena formalna złożonych dokumentów pod kątem spełnienia wymagań niezbędnych,
  • drugi etap - test wiedzy dot. tematyki wynikającej z zakresu zadań oraz przepisów prawa związanych ze stanowiskiem,
  • trzeci etap-rozmowa kwalifikacyjna.

ZASADY I SPOSÓB PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

PRZEZ STOŁECZNE CENTRUM SPORTU AKTYWNA WARSZAWA

W ZWIĄZKU Z PROWADZONYMI NABORAMI NA WOLNE STANOWISKA URZĘDNICZE,

W TYM KIEROWNICZE STANOWISKA URZĘDNICZE

Udział w naborze (złożenie dokumentów) oznacza zapoznanie się z poniższymi zasadami przetwarzania danych osobowych.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080