Specjalista ds. finansowania
  • Myszków
Myszków, Myszków, Silesian Voivodeship, Polska
Ceres Finanse
20. 9. 2024

Stwórz z nami przyszłość finansowania! Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży finansowej oraz ubezpieczeniowej, poszukującą utalentowanego i ambitnego specjalisty ds. finansowania.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz biznesowych.
  • Utrzymywanie współpracy z klientem biznesowym.
  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi.
  • Umiejętność dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb klientów.
  • Współpraca z działem backoffice w celu realizacji procesów finansowych.
  • Współpraca z działem ubezpieczeń, w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klienta.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów oraz relacji.
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy.
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.
  • Samochód służbowy wraz z kartą paliwową.
  • Umowę o pracę lub B2B zgodnie z preferencjami kandydata.
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole zaangażowanych profesjonalistów.
  • Benefity pracownicze, w tym prywatną opiekę medyczną i karnety sportowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: rekrutacja@ceresfinanse.pl

Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w firmie, która stawia na innowacje i profesjonalizm!

www.ceresfinanse.pl

  • Praca Myszków
  • Myszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045