Specjalista ds. fakturowania i rozliczeń (Moszna Wieś)
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, Masovian Voivodeship, Polska
Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • analiza i weryfikacja pod względem merytorycznym dokumentów księgowych;

  • zapewnienie właściwego obiegu dokumentacji;

  • terminowe wystawianie faktur sprzedażowych dla klientów zgodnie z obwiązującymi przepisami podatkowymi i rachunkowym;

  • kontrola dokumentacji sprzedaży;

  • nadzór i weryfikacja zadań i obowiązków wykonywanych przez pracowników działu fakturowania i rozliczeń;

  • współpraca z działem handlowym, działem księgowości i działem logistyki w procesie kompletowania dokumentacji niezbędnej w procesie fakturowania;

  • kontakt z kontrahentami w zakresie uzgodnień merytorycznych dotyczących dokumentów;

  • śledzenie zmian w przepisach podatkowych i finansowych;

  • przygotowywanie raportów i zestawień finansowych;

  • dekretowanie i przesyłanie do działu księgowości faktur kosztowych;

  • rozliczanie delegacji kierowców.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny;

  • wykształcenie kierunkowe;

  • dobra znajomość przepisów podatkowych, zasad rachunkowości oraz procedur związanych z fakturowaniem;

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem – mile widziane;

  • samodzielność oraz zaangażowanie w osiąganie wyznaczonych celów;

  • biegła obsługa programów MS Office, w szczególności Excel.

  • znajomość systemów finansowo-księgowych (np. SAP, Symfonia, MS Dynamics);

  • pozytywne podejście do ludzi i pracy;

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, dokładność i dbałość o szczegóły

  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie;

  • chęć ciągłego poszerzania wiedzy oraz śledzenia zmian w przepisach podatkowych i finansowych.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę;

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;

  • dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej;

  • dofinansowanie do pakietu ubezpieczeń;

  • platformę do nauki języków obcych;

  • wsparcie psychologa firmowego;

  • dodatkowe świadczenia socjalne;

  • możliwość zakupu/wynajmu/leasingu samochodu marki Toyota po rabatach flotowych;

  • dofinansowania do wypoczynku.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Praca Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687