Specjalista ds. fakturowania i rozliczeń (Fakturzysta)
  • Celestynów
Celestynów, Celestynów, Mazowieckie, Polska
Bogucki-Folie
19. 9. 2024

„BOGUCKI FOLIE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Sp. k.
poszukuje kandydatów na stanowisko
Specjalista ds. fakturowania i rozliczeń (Fakturzysta / Fakturzystka)
Miejsce pracy: Jatne (pow. Otwocki)
Obowiązki:
1. Obsługa klientów firmy związana z:
• Wystawianiem faktur, korekt do faktur, not korygujących, faktur rabatowych
• Sprawdzanie poprawności druków księgowych i not korygujących
• Kontrola obiegu dokumentacji handlowej
• Przygotowywanie raportów i wewnętrznej dokumentacji firmy
2. Współpraca z pozostałymi działami w firmie w zakresie rzetelnego wykonania zadań związanych z fakturowaniem
3. Współpraca z Agencjami Celnymi w zakresie odprawy transportów
4. Rozliczanie zamówień
5. Archiwizacja dokumentacji księgowej, dotyczącej zamówień Klientów
6. Pośrednictwo pomiędzy klientem a działem handlowym/działem magazynowania/ działem księgowości
Wymagania:
• Biegła znajomość pakietu MS Office
• Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
• Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego i rosyjskiego oraz doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
• Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
• Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
• Przyjazną atmosferę
• Możliwość rozwoju
• Dofinansowanie obiadów w firmowej stołówce
Przypominamy o zawarciu sformułowania wyrażającego zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez „BOGUCKI FOLIE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Sp. k.

  • Praca Celestynów
  • Celestynów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584