Specjalista ds. fakturowania i eksportu
  • Goleniów
Goleniów, Goleniów, Województwo zachodniopomorskie, Polska
TALENT HR Sylwia Chałupczyńska
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Łozienica (pow. goleniowski)

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie i modyfikacja zamówień w systemie ERP na potrzeby klienta
  • Kontrolowanie poprawności zamówień i zmian w systemie ERP
  • Kontrolowanie niezafakturowanych delivery note
  • Wystawianie faktur, korekt oraz proform na podstawie informacji zgłoszonych przez magazyn
  • Zarządzanie zmianami w zamówieniach klienta we współpracy z działem planowania produkcji
  • Zgłaszanie odpraw celnych na wysyłkę materiałów zgłoszonych przez magazyn i pozostałe działy współistniejące
  • Współpraca z Agencją Celną
  • Wystawianie faktur oraz korekt w systemach innych spółek Grupy Bosch
  • Ścisła współpraca z działem jakości przy rozwiązywaniu zgłaszanych reklamacji logistycznych
  • Wsparcie i współpraca z magazynem Outbound w procesach wysyłkowych
  • Koordynacja, organizacja i obsługa procesu eksportu i wysyłek bezpośrednich
  • Organizacja wysyłek eksportowych (transport morski i lotniczy)
  • Obsługa procesu wysyłek materiałów testowych
  • Prowadzenie projektów optymalizacyjnych i oszczędnościowych
  • Przygotowywanie analiz i raportów oraz prezentacji

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata pracy w obszarze logistyki i/lub customer service
  • Wykształcenie wyższe
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, w szczególności MS Excel
  • Znajomość systemów ERP będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Zdolności analityczne i strategicznego myślenia
  • Proaktywność w rozwiązywaniu problemów
  • Nastawienie na wyniki i na klienta
  • Wysoka kultura pracy, wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność kreowania partnerskich relacji, otwartość na współpracę
  • Proaktywność, dynamika i samodzielność w działaniu
  • Dobra organizacja czasu pracy i planowania własnej pracy
  • Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku, systematyczność, innowacyjność, otwartość, spostrzegawczość i uważność na dane
  • Chęć zdobywania nowych umiejętności

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku pracy z perspektywami rozwoju
  • Pracę w komfortowych warunkach pracy z dobrą atmosferą w systemie jednozmianowym, z możliwością rozpoczęcia pracy od 7:00 do 9:00
  • Praca stacjonarna z możliwością pracy zdalnej okazjonalnej – ustawowe 24 dni w roku
  • Atrakcyjne benefity: premia miesięczna do 15 %, ubezpieczenie Unum, prywatna opieka Medicover, karta Multisport, dofinansowania posiłków w kantynie, możliwość zakupu sprzętu Bosch ze zniżką do 40%.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Dla naszego Partnera Biznesowego z kapitałem zagranicznym, który od prawie 150 lat jest pionierem, prekursorem i innowatorem w rozwoju wysokiej jakości materiałów ściernych oraz innowacyjnych produktów technicznych dla przemysłu na rynkach światowych, poszukujemy kandydata na stanowisko: SPECJALISTA DS. FAKTUROWANIA I EKSPORTU

TALENT HR Sylwia Chałupczyńska jest ekspertem i liderem branży HR z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym, specjalizującym się w usługach doradztwa personalnego i rekrutacjach stałych na terenie całej Polski.

Agencja Pracy - numer certyfikatu 30339.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez TALENT HR Sylwia Chałupczyńska z siedzibą w: bpa Albina Małysiaka 24C/20, 30-389 Kraków (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: biuro@talenthr.pl.

  • Praca Goleniów
  • Goleniów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087