Specjalista ds. Exportu z językiem angielskim
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Baks Producent Systemów Tras Kablowych
18. 9. 2024

Firma BAKS Kazimierz Sielski - powstaliśmy w 1986 roku i przez ponad 30 lat swojej działalności staliśmy się największym w Polsce i jednym z najbardziej dynamicznych i innowacyjnych europejskich producentów systemów tras kablowych oraz instalacyjnych.

Obowiązki

  • Bieżąca współpraca z Export Managerem w celu rozwoju sprzedaży na rynkach eksportowych,
  • Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta,
  • Bieżąca obsługa klientów,
  • Współpraca z pozostałymi działami tj., logistyka, magazyn, księgowość,
  • Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy.

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Gotowość do podróży służbowych,
  • Prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej
  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Pracę stacjonarną (wyjazdy do klientów, na wystawy branżowe itp.)

  • 20 % pozyskiwanie klientów
  • 60% obsługa stałych klientów
  • 20% spotkania biznesowe

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584