Specjalista ds. exportu
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Antal Sp. z o.o.
20. 9. 2024

Dla naszego klienta, znanej firmy z obszaru beauty, z siedzibą w Warszawie ( Włochy) poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Eksportu

Miejsce pracy: Warszawa, Włochy (praca hybrydowa: 4 dni w biurze, piątki zdalnie)

Zakres obowiązków:

  • Rozwój sprzedaży i dystrybucji na rynkach zagranicznych
  • Pozyskiwanie nowych klientów, w tym dystrybutorów i sieci handlowych
  • Realizacja założonych planów sprzedaży
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych, prezentacji, umów oraz prognoz sprzedażowych
  • Analiza działań konkurencji
  • Reprezentowanie firmy na targach zagranicznych oraz podczas spotkań biznesowych

Nasze wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży w obszarze eksportu, najlepiej w branży kosmetycznej lub FMCG
  • Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych z klientami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1), mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • Znajomość procedur eksportowych – wymóg konieczny
  • Skuteczność i samodzielność w działaniu
  • Zdolność analitycznego i logicznego myślenia
  • Dobra organizacja pracy i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Dyspozycyjność do podróży zagranicznych

To oferujemy:

  • Długofalową współpracę na podstawie umowy o pracę
  • Pracę hybrydową: 4 dni w biurze, piątki zdalnie
  • Nowoczesne biuro w dzielnicy Włochy, dobrze skomunikowane z resztą miasta
  • Owocowe poniedziałki oraz pyszna kawa o poranku
  • Możliwość szlifowania języka angielskiego
  • Spotkania integracyjne
  •  Kartę Multisport oraz prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji dzięki szkoleniom

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848