Specjalista ds. exportu
  • Mstów
Mstów, Mstów, Silesian Voivodeship, Polska
amiplay sp. z o.o.
16. 9. 2024

Firma amiplay, w związku z rozwojem, poszukuje osób do pracy.

Jesteśmy nowoczesną firmą o wieloletniej tradycji, od początku związaną z Częstochową. Produkujemy produkty zoologiczne dla tysięcy odbiorców w kraju i na świecie. Wierzymy, że doświadczony, zgrany zespół i produkcja w Polsce pozwala nam oferować doskonałe produkty.

Poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalista ds. Exportu.

Miejsce pracy: Częstochowa

Zadania:

  • przygotowanie strategii wzrostu sprzedaży na wybranych rynkach;
  • efektywne realizowanie planów sprzedażowych;
  • podtrzymywanie relacji ze stałymi klientami;
  • gromadzenie danych i analiza rynków oraz trendów;
  • rozliczenie administracyjne działań.

Czego oczekujemy:

  • dobrej znajomości w mowie i piśmie jednego z języków: angielskiego lub niemieckiego;
  • znajomości innych języków obcych będzie atutem;
  • swobodnej obsługi pakietu Office (przede wszystkim Excel);
  • ambicji i pozytywnego nastawienia;
  • chęci do poszukiwań nowych rozwiązań;
  • swobody w kontaktach interpersonalnych i budowaniu relacji.

Co oferujemy:

  • stabilną pracę w zgranym zespole;
  • umowę o pracę na pełen etat;
  • pracę w biurze w Częstochowie;
  • dużą samodzielność planowania i organizacji zadań,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i kreowania ścieżki rozwoju zawodowego,
  • możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • atrakcyjne wynagrodzenie – adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz osiąganych rezultatów;
  • dobrą atmosferę pracy w przyjaznym otoczeniu;
  • pakiet szkoleń;
  • komfortowe warunki pracy w biurze,
  • nowoczesne narzędzia pracy.

  • Praca Mstów
  • Mstów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584