Specjalista ds. ewidencji i rozliczeń projektów
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
26. 9. 2024

Kwestura Dział Księgowości

ogłasza konkurs na stanowisko:
Główne zadania:

  • prowadzenie ewidencji księgowej projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych zgodnie z podpisanymi umowami oraz obowiązującymi przepisami,
  • ewidencja dokumentów księgowych związanych z realizowanymi projektami tj. faktury, listy płac, delegacje, wyciągi bankowe, PK,
  • bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych w zakresie ponoszonych kosztów i otrzymywanych środków na realizację projektów,
  • realizacja płatności w ramach rozliczanych projektów,
  • bieżąca analiza i uzgadnianie rachunków bankowych wyodrębnianych dla poszczególnych projektów,
  • weryfikacja, w zakresie zgodności z ewidencją księgową, sprawozdań i Wniosków o Płatność składanych przez jednostki realizujące projekty,
  • bieżąca współpraca z jednostkami Uniwersytetu realizującymi projekty.

Wymagania:

  • minimum średnie wykształcenie kierunkowe z zakresu Rachunkowości i Finansów,
  • znajomość przepisów Ustawy o Rachunkowości,
  • doświadczenie zawodowe związane z pracą w księgowości,
  • biegła, praktyczna znajomość MS Office, a w szczególności MS Excel,
  • dokładność i skrupulatność
  • umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i organizacyjne,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • doświadczenie na stanowisku związanym z rozliczaniem środków ze źródeł zewnętrznych,
  • znajomość systemu SIMPLE ERP,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836