Specjalista ds. ESG
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. (SEC)
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie we wdrażaniu i rozwoju strategii ESG w Grupie SEC
  • Zbieranie, agregacja i analiza danych ESG, monitorowanie wykonania celów ESG
  • Przygotowywanie raportów, prezentacji i rekomendacji dot. zrównoważonego rozwoju
  • Promowanie zrównoważonego rozwoju i przekazywanie wiedzy z zakresu ESG wewnątrz Grupy
  • Monitorowanie przepisów prawnych, krajowych i europejskich, w zakresie ESG i Taksonomii EU
  • Udział w projektach i inicjatywach dot. obszarów ESG
  • Tworzenie i aktualizacja procedur kontrolnych dla danych ESG
  • Udział w audytach danych ESG
  • Bieżąca współpraca z osobami z całej Grupy oraz koncernu E.ON

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: ochrona środowiska, ekonomia, rachunkowość)
  • Znajomości obsługi pakietu MS Office, szczególnie Excel i Power Point
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • Umysłu analitycznego, komunikatywności, kreatywności
  • Umiejętności skrupulatnej analizy przepisów prawa
  • Umiejętności pracy w zespole oraz wysokie zdolności organizacyjne
  • Znajomość zagadnień z obszaru regulacji i zrównoważonego rozwoju (szczególnie dot. branży energetycznej)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo na okres ok 2 lat
  • Rozwój zawodowy w ramach międzynarodowego koncernu E.ON
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. opiekę medyczną, pakiet sportowy, wczasy pod gruszą, grupowe ubezpieczenie na życie, pakiet świadczeń socjalnych)
  • Możliwość czynnego uczestniczenia w transformacji branży energetycznej
  • Dogodną lokalizację, z pięknym widokiem na Szczecin

Jeżeli zrównoważony rozwój jest dla Ciebie ważny i bliskie są Tobie zagadnienia związane z odpowiedzialnością społeczną, jednocześnie chcesz mieć wpływ na skuteczność i zakres realizowania strategii ESG w naszej firmie, to ta praca jest właśnie dla Ciebie!

  • Praca Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Specjalista ds. Zakupów Szczecin
  • Specjalista ds. marketingu Szczecin
  • Specjalista ds. ofertowania Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Specjalista ds. Eksportu Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Specjalista ds. HR Szczecin
  • Specjalista ds. turystyki Szczecin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749