Specjalista ds. ERP
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 9. 2024

Prowadzimy rekrutację do zespołu naszego klienta - firma specjalizuje się w projektowaniu i dostarczaniu systemów bagażowych i intralogistyki oferując zaawansowane rozwiązania w zakresie mechaniki, sterowania i oprogramowania.

Poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko specjalisty do spraw sytemu ERP.

Oczekujemy

  • Doświadczenie z COMARCH ERP OPTIMA,
  • Znajomość C# i .NET (min. .NET 4.7.2) i MSSQL,
  • Doświadczenie z JavaScript lub VB,
  • Umiejętność tworzenia oprogramowania wspierającego integracje systemu ERP z zewnętrznym oprogramowaniem,
  • Znajomość modelu obiektowego Comarch XL i OPTIMA,
  • Bieżąca administracja systemem Comarch ERP XL, (konfiguracja, tworzenie raportów, zarządzanie dostępami i uprawnieniniami...),
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemu Comarch XL,
  • Wiedza z zakresu procesów biznesowych i funkcjonowania przedsiębiorstw od strony księgowej, handlowej, zakupowej, logistycznej i produkcyjnej,

    Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy z firmami produkcyjnymi,
  • Znajomość VBA, Power Automate, Power Query

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Pracę w doświadczonym i ambitnym zespole, któremu nie są obce wyzwania,
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym i elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów,
  • Wymianę wiedzy technicznej w firmie,
  • Pracę w rozwijającej się firmie, realizującej projekty na całym świecie,
  • Bogaty pakiet szkoleń i benefitów (pakiet medyczny, sportowy, ubezpieczenie),
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

Zadania

Dołączając do zespołu, będziesz odpowiedzialny/ odpowiedzialna za rozwój i utrzymanie oprogramowania ERP w organizacji. A także wsparcie użytkowników systemu oraz tworzenie oprogramowania wspierającego użytkowników w pracy z systemem ERP.

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584