Specjalista ds. energetycznych i gospodarki wodno-ściekowej
  • Starowa Góra
łódzkie, Starowa Góra, łódzkie, Polska
Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.
24. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie efektywności energetycznej tj. bieżący monitoring przepisów prawa i możliwości wsparcia inwestycji umożliwiających osiągnięcie jak najwyższych wyników efektywności energetycznej,
  • wdrażanie rozwiązań mających przyczynić się do poprawy efektywności energetycznej,
  • nadzorowanie eksploatacji urządzeń i instalacji energetycznej, w tym: konserwacja i kontrola urządzeń, opracowywanie potrzebnej dokumentacji i instrukcji,
  • nadzorowanie eksploatacji urządzeń i instalacji wodociągowo – kanalizacyjnej, w zakresie prawidłowej eksploatacji stacji uzdatniania wody oraz oczyszczalni ścieków w zakładzie,
  • monitoring gospodarki mediami oraz analiza zużycia poszczególnych mediów (energii elektrycznej, wody (zimnej i ciepłej), gazu,
  • odpowiedzialność za działania i dokumentację p. pożarową w zakładzie,
  • udział w procesach inwestycyjnych w zakresie ochrony środowiska oraz w postępowaniach administracyjnych, w sprawie wydania decyzji umożliwiających realizację inwestycji,
  • sprawozdawczość w zakresie prowadzonych działań,
  • budowanie pozytywnego i profesjonalnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Znajomość przepisów ustawy z dnia 10.04.1987 r. Prawo energetyczne (tekst jedn. Dz.U. z 2012 r., poz. 1059),
  • znajomość przepisów ustawy z dnia 20.02.2015r. o odnawialnych źródłach energii ( Dz.U. z 2018r. poz.2389 ze zm.),
  • wykształcenie wyższe/średnie – z zakresu elektrotechniki, elektroenergetyki,
  • staż pracy – co najmniej 2 lata,
  • wymagane: w grupie I Świadectwo kwalifikacyjne D, świadectwo kwalifikacyjne E
  • efektywna organizacja czasu i pracy, samodzielność, odpowiedzialność,
  • konieczne doświadczenie w pracy na obiekcie przemysłowym, biurowym, handlowym lub magazynowym,
  • czynne prawo jazdy kat.B,
  • orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do wyrobienia orzeczenia,
  • umiejętność podejmowania szybkich decyzji oraz skuteczne rozwiązywanie problemów,
  • odpowiedzialność, dokładność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • skłonność do ciągłego doskonalenia i rozwijania własnych umiejętności zawodowych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie ze strony zespołu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

  • Praca łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567