Specjalista ds. elektroenergetyki - Poznań
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
H.CEGIELSKI - ENERGOCENTRUM Sp. z o.o.
6. 10. 2024

BOGATA TRADYCJA - INNOWACYJNE PODEJŚCIE – SZEROKI ZAKRES USŁUG ENERGETYCZNYCH I INSTALACYJNYCH
H.CEGIELSKI – ENERGOCENTRUM Sp. z o.o. istnieje na poznańskim rynku energetycznym blisko 30 lat, oferując klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie energetyki, produkcji sprężonego powietrza i usług m.in. konserwacji urządzeń transportu bliskiego w tym suwnic, wózków widłowych.
Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy specjalistę na stanowisko:
Specjalista ds. elektroenergetyki Zakres obowiązków:
1. Nadzór nad eksploatacją sieci elektroenergetycznej, maszyn i urządzeń energetycznych.
2. Kontrola bezpieczeństwa energetycznego nadzorowanych obiektów.
3. Współpraca z dostawcami i odbiorcami energii.
4. Kontrola stanu technicznego eksploatowanych obiektów.
5. Nadzór nad wykonywaniem remontów, napraw i konserwacji obiektów.
6. Bieżąca aktualizacja dokumentacji technicznej sieci i instalacji energetycznych.
7. Rozliczenie zakupu i sprzedaży czynników energetycznych.
8. Obliczanie należnych opłat oraz akcyzy przy rozliczaniu energii elektrycznej.
9. Wdrażanie nowych funkcjonalności informatycznego systemu rozliczeń energii.
Wymagania:
1. Wykształcenie minimum średnie techniczne – kierunek elektryczny.
2. Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
3. Prawo jazdy kategorii B.
4. Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
5. Uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji minimum do 1kV lub chęć ich zdobycia.
6. Praktyczna znajomość pakietu MS Office - w szczególności Excel (tabele przestawne, korzystanie z funkcji) oraz informatycznych systemów rozliczeń energii elektrycznej).
7. Umiejętności analityczne oraz bardzo dobra organizacja pracy.
8. Umiejętność pracy w zespole, dzielenia się wiedzą, zdolności komunikacyjne.

Oferujemy:
1. Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
2. Stałą pracę – jesteśmy zainteresowani długofalową współpracą.
3. Motywacyjny system wynagrodzeń – premie.
4. Wsparcie wdrożeniowe – pracę w zespole specjalistów posiadających wiedzę i doświadczenie.
5. Rozwój zawodowy – cykliczne szkolenia podwyższające kwalifikacje zawodowe.
6. Ruchomy czas pracy między godz. 6.00 a godz. 16.00, od poniedziałku do piątku.
7. Dobrą lokalizację miejsca pracy: Poznań, ul. 28 Czerwca 1956r. nr 223/229.
8. Ubezpieczenie grupowe.
9. Przyjazną atmosferę pracy.
10. Bezpłatne miejsce postojowe.
Stawiamy na dobre relacje i pracę w zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.
Więcej informacji pod nr tel. +48 534 223 736.

  • Praca Poznań
  • Elektroenergetyk Poznań
  • Specjalista ds. telekomunikacji Poznań
  • Specjalista ds. PR Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Specjalista ds. finansów Poznań
  • Specjalista ds. reklamy Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713