Specjalista ds. Eksportu z językiem niemieckim w zakładzie w Ujeźdźcu Małym
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Tarczyński S.A.
11. 4. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie Managera ds. Eksportu w zakresie kompleksowej obsługi klienta na rynku niemieckim
  • Wprowadzanie zamówień klientów eksportowych do systemu SAP
  • Ścisła współpraca z Działami Produkcji, Transportu, Ekspedycji, Księgowości
  • Generowanie faktur sprzedaży, faktur korygujących dla klientów eksportowych
  • Kontrola poprawności cen i wprowadzanie cen do systemu
  • Wsparcie w organizacji wysyłek towarów dla klientów poza UE (przeprowadzanie odprawy celnej we współpracy z Agencją Celną oraz odprawy weterynaryjnej we współpracy z Powiatową Inspekcją Weterynaryjną)

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym atutem
  • Praktyczna znajomości MS Office (pożądana dobra znajomość MS Excel)
  • Gotowość do pracy w naszym zakładzie w Ujeźdźcu Małym (pow. trzebnicki, 30 minut od Wrocławia).

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w SAP lub innym ERP
  • Podstawowa znajomość przepisów celnych oraz znajomość warunków Incoterms
  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w jednej z najnowocześniejszych firm z branży spożywczej w Europie
  • Bony i okazałe paczki świąteczne
  • Karta Multisport oraz bezpłatna prywatna opieka medyczna Luxmed
  • Bezpłatną stołówka z lokalnymi smakołykami
  • Bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski oraz wiele innych wydarzeń
  • Dofinansowanie do kursów i szkoleń mających na celu podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Kasa zapomogowo pożyczkowa, ubezpieczenie grupowe.

Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.

Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Wrocław
  • Pracownicy uczelni w Polsce Wrocław
  • Specjalista ds. telekomunikacji Wrocław
  • Specjalista ds. PR Wrocław
  • Specjalista ds. reklamy Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246