Specjalista ds. Eksportu i Rozwoju Rynków Międzynarodowych
  • Andrzejów Duranowski, k. Sochaczewa
mazowieckie, Andrzejów Duranowski, k. Sochaczewa, mazowieckie, Polska
Verona Products Professional Sp. z o.o.
30. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Verona Products Professional sp. z o.o.

poszukuje pracownika na stanowisko:

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Analizowanie rynków zagranicznych oraz strategii sprzedaży
  • Wycena i realizacja możliwości eksportowych
  • Prowadzenie negocjacji z klientami
  • Realizacja planów sprzedażowych i obsługa zamówień

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B i e-commerce
  • Minimum 3 lata doświadczenia w podobnej roli
  • Zdolności interpersonalne i negocjacyjne
  • Znajomość prawa celnego
  • Biegłość w języku angielskim
  • Dyspozycyjność do podróży służbowych

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z sieciami handlowymi
  • Znajomość języka rosyjskiego

Oferujemy:

  • Duża samodzielność i wpływ na strategie firmy
  • Możliwość realizacji kreatywnych projektów
  • Umowa o pracę/B2B w stabilnej firmie
  • Wynagrodzenie zależne od wyników
  • Narzędzia pracy i możliwości rozwoju
  • Dodatkowe ubezpieczenie

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667