Specjalista Ds. Eksportu
  • Żnin
Żnin, Żnin, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
OFO Sp. z o.o.
28. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: miejsce świadczenia pracy - Zalesie Barcińskie 29, pozyskiwanie klientów na terenie Europy, bieżąca obsługa klientów, czuwanie nad realizacją zamówień, analiza i monitorowanie sytuacji handlowej powierzonych klientów, raportowanie pracy i wyników wg procedur firmy, przepływ informacji handlowych pomiędzy firmą a klientami. WYMAGANIA: biegła znajomość języka angielskiego oraz drugiego języka na poziomie komunikatywnym (np. j. niemiecki, j. francuski, j. hiszpański), doświadczenie handlowe w sprzedaży na rynkach europejskich, wykształcenie min. średnie, determinacja w dążeniu do osiągnięcia celu, samodzielność i systematyczność, prawo jazdy kat. B, praktyczna umiejętność obsługi komputera. OFERUJEMY: stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę, pełen etat, motywacyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju osobistego, pracę w firmie o stabilnej i wiodącej pozycji na rynku.

  • Praca Żnin
  • Żnin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291