Specjalista ds. eksportu- branża medyczna
  • Białystok
Białystok, Białystok, Województwo podlaskie, Polska
Level Work
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • sprzedaż produktów medycznych
  • budowanie relacji z Klientami przez skuteczny kontakt telefoniczny i e-mailowy,
  • utrzymywanie kontaktów z klientami krajowymi oraz zagranicznymi,
  • udział w konferencjach oraz targach branżowych w kraju i za granicą.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży (mile widziane doświadczenie w branży medycznej)
  • język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • wykształcenie ekonomiczne, techniczne, farmacja lub psychologiczne
  • gotowość do podejmowania wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy po wdrożeniu
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00
  • ubezpieczenie grupowe, nagrody finansowe
  • narzędzia pracy: samochód służbowy(do celów służbowych), laptop, telefon
  • możliwość awansu wewnętrznego

  • Praca Białystok
  • Specjalista ds. Eksportu Białystok
  • Analityk medyczny Białystok
  • Specjalista ds. Sprzedaży Białystok
  • Specjalista ds. Zakupów Białystok
  • Specjalista ds. marketingu Białystok
  • Specjalista ds. ofertowania Białystok
  • Specjalista ds. Zarządzania Białystok
  • Specjalista ds. transportu Białystok
  • Specjalista ds. HR Białystok
  • Specjalista ds. turystyki Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851