Specjalista ds. Eksportu
  • Ostrołęka
Ostrołęka, Ostrołęka, mazowieckie, Polska
Melvit S.A.
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Firma Melvit S.A. zatrudni pracownika na stanowisko:
Zakres obowiązków

  • Praca z systemem handlowym, realizacja zamówień handlowych Export i WDT od momentu rejestracji zamówienia do finalnej wysyłki
  • Praca z Agencjami celnymi w zakresie odpraw eksportowych i tworzenie dokumentacji eksportowej
  • Aktywna sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie Firmy
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych i dystrybucyjnych
  • Budowa długotrwałej relacji z klientami
  • Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami
  • Wdrażanie promocji i akcji marketingowych

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (znajomość innych języków mile widziana)
  • Umiejętności handlowe i negocjacyjne
  • Systematyczność i wysoki stopień zorganizowania i zaangażowania w pracę
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów
  • Biegła znajomość komputera (MS Office, szczególnie Excel)
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży FMCG

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Motywujący system premiowy: wynagrodzenie podstawowe oraz premia miesięczna uzależniona od realizacji celów
  • Pakiet medyczny

  • Praca Ostrołęka
  • Ostrołęka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293