Specjalista ds. Eksploatacji Nieruchomości
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Ruda
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie pracą i rozliczanie czteroosobowego zespołu konserwatorów,
  • Przygotowywanie wstępnej dokumentacji kosztorysowej za pomocą programu Norma,
  • Wystawianie i kontrola dokumentów magazynowych,
  • Organizacja i nadzorowanie robót wykonywanych przez firmy zewnętrzne,
  • Prowadzenie regularnych przeglądów technicznych budynków i placów zabaw,
  • Zarządzanie dokumentacją dotyczącą wycinki zieleni,
  • Reagowanie na skargi i wnioski mieszkańców,
  • Dyżury telefoniczne w obszarze systemów alarmowych.

Oczekujemy:

  • Wykształcenie średnie techniczne,
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Biegła znajomość pakietu Office i programu Norma,
  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem i doskonała organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie,
  • Atrakcyjne świadczenia (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • Możliwości rozwoju i szkolenia zawodowe.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116