Specjalista ds. ekonomicznych (m/k)
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, Masovian Voivodeship, Polska
BUDIMEX S.A.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Oferujemy:

  • System premiowy
  • Dzień wolny w urodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Sekcje sportowe
  • Wymiany międzynarodowe
  • Ciekawy program szkoleń
  • Platformę z benefitami MyBenefit
  • Programy rozwojowe dedykowane dla kobiet
  • Dobrą atmosferę w pracy

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja formalno-rachunkowa dokumentów księgowych,
  • ewidencja księgowa wszystkich dokumentów dotyczących realizowanych kontraktów,
  • analiza warunków finansowych w umowach z kontrahentami i kontrola rozliczeń,
  • współtworzenie budżetu i analiza jego wykonania,
  • bieżące raportowanie i analiza wyniku produkcyjnego kontraktu,
  • monitorowanie procesu płatności,
  • analiza dokumentacji kontraktu od strony prawno-finansowej,
  • sporządzanie podstawowych analiz i raportów finansowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie ekonomiczne lub wyższe ekonomiczne/finansowe,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku księgowo-finansowym,​
  • znajomość podstawowych zasad księgowych i przepisów podatkowych oraz praktycznej umiejętności księgowania,
  • zdolność szybkiego uczenia się i umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność, odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie,
  • znajomość pakietu MS Office, w tym w szczególności programu Excel.

  • Praca Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392