Specjalista ds. efektywności energetycznej
  • mazowieckie
mazowieckie, mazowieckie, Polska
THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi w ramach outsourcingu na rzecz naszego Klienta - wiodącej na rynku firmy z branży telekomunikacyjnej.

Realizowane zadania:

  • Czynny udział w dekarbonizacji infrastruktury Klienta poprzez wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność energetyczną i kosztową w obszarze środowiska technicznego, ze szczególnym naciskiem na optymalizację zużycia energii przez systemy klimatyzacji.
  • Sporządzanie analiz techniczno-ekonomicznych rozwiązań zwiększających efektywność energetyczną i obniżających koszty energii.
  • Prowadzenie projektów, które pozytywnie przejdą etap analiz.

Wymagania
  • Szeroka wiedza z obszaru chłodnictwa – klimatyzacja precyzyjna
  • Podstawowa wiedza przynajmniej z kilku obszarów takich jak: rynek energii, efektywności energetyczna,  systemy zasilania DC,  baterie i magazyny energii, monitoring zużycia energii, zielona energia (np. PPA)
  • Umiejętność analizy danych, wyciągania wniosków, przedstawiania rekomendacji i jasnego prezentowania wyników
  • Umiejętność zarządzania projektami
  • Konsekwencja w dążeniu do realizacji celów.
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Dobra znajomość Microsoft Excel
  • Uprawnienia SEP
  • Prawo jazdy kat B
  • Gotowość do wyjazdów "w teren".

Oferujemy
  • Ciekawą pracę w Zespole Klienta zajmującym się dekarbonizacją poprzez poprawę efektywności energetycznej i zazielenianie dostaw energii. Poświęcającym dużo czasu na analizy ale prowadzącym też projekty zmniejszające zużycie, koszty energii elektrycznej i emisje CO2. Składającym się z ekspertów gotowych dzielić się wiedzą i doświadczeniem z osobami, które są na to otwarte. Ceniącym otwartość umysłu, szczerość i zaangażowanie.
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zaangażowania.
  • Dofinansowanie do pakietów medycznych, ubezpieczeń grupowych i karty sportowej.
  • Jesteśmy otwarci na kandydatów z innych lokalizacji

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    42 901
    10 275