SPECJALISTA DS. ECOMMERCE ALLEGRO WORDPRESS
  • Olsztyn
Olsztyn, Sikiryckiego 10, 10-691 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie
BRONY Michał Parda
23. 3. 2024
od 5 384 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Poszukujemy samodzielnej osoby na stanowisko Specjalisty ds. e-commerce Allegro a WooCommerce, która będzie odpowiedzialna za efektywne wystawianie produktów na platformie Allegro oraz w sklepach internetowych opartych na WooCommerce.
Wymagania:
doświadczeniem w obszarze e-commerce, znajomość Photoshopa, znajomość Excela, mile widziane doświadczenie w obszarze marketingu b2b, O
Obowiązki:
Wystawianie produktów na platformie Allegro/woocommerce za pomocą formularza,
Wystawianie produktów na platformie Allegro/woocommerce za pomocą pliku CSV,
Tworzenie lub optymalizacja istniejących opisów produktów oraz zdjęć, Generowanie zdjęć przy pomocy narzędzi AI (ChatGPT, Midjourney),
Przygotowywanie plików Excel z opisami produktów,
Modyfikacje wtyczek woocommerce, aby poprawić funkcjonalność sklepu.
Godziny pracy 9-17

Inne wymagania
Wymagania: doświadczeniem w obszarze e-commerce znajomość Photoshopa znajomość Excela
mile widziane doświadczenie w obszarze marketingu b2b

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas nieokreślony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca Olsztyn
  • Specjalista ds. Zakupów Olsztyn
  • Specjalista ds. marketingu Olsztyn
  • Specjalista ds. ofertowania Olsztyn
  • Specjalista ds. Zarządzania Olsztyn
  • Specjalista ds. Eksportu Olsztyn
  • Specjalista ds. transportu Olsztyn
  • Specjalista ds. HR Olsztyn
  • Specjalista ds. turystyki Olsztyn
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Olsztyn
  • Specjalista ds. finansów Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190