Specjalista ds. ecommerce
  • Białystok
Białystok, Białystok, Województwo podlaskie, Polska
4szpaki sp. z o.o. sp. k.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Mydlarnia Cztery Szpaki - Kim jesteśmy?

Mydlarnia Cztery Szpaki to autentycznie polska marka, która w krótkim czasie przekształciła się z lokalnej inicjatywy w rozpoznawalnego producenta kosmetyków naturalnych. Dziś jesteśmy dumnym zespołem ponad 50 osób, tworzącym produkty z najwyższej jakości składników. Prostota naszych receptur idzie w parze z ich skutecznością – kreujemy kosmetyki, które są przyjazne dla skóry i jednocześnie dla środowiska. Ideę zero waste umieściliśmy w centrum naszej działalności, bowiem dbanie o planetę i etyczna produkcja to dla nas nie tylko trendy, ale przede wszystkim filozofia.

Nie skupiamy się jedynie na tworzeniu doskonałych kosmetyków. Nasza wizja biznesu opiera się na szczerości, autentyczności i bliskim kontakcie z naszymi klientami - zarówno detalicznymi, jak i hurtowymi. Stawiamy na design, oryginalną oprawę graficzną oraz wartościowy content, bo wierzymy, że kosmetyki powinny być źródłem radości nie tylko dla skóry, ale także dla oka.

Zakres obowiązków:

  • Znajomość platformy Magento (wprowadzanie produktów na platformę, umiejętność tworzenia systemu testów oraz optymalizacji procesu zakupowego).
  • Umiejętność korzystania z narzędzi analitycznych wewnętrznych (Magento, Baselinker).
  • Optymalizacja konwersji w sklepach własnych oraz obecnych i potencjalnych marketplaceach (typu Amazon, Allegro, Douglas, Modivo, Zalando etc.).
  • Wyznaczeniem celów i wskaźników, a także dbaniem o ich realizację – bliska współpraca z działami marketingu klientów lub/i podwykonawcami.
  • Tworzenie i zarządzanie bazami mailingowymi oraz kampaniami e-mail marketingowymi.
  • Wdrażanie zmian na stronie e-commerce zgodnie z najlepszymi praktykami UX/UI.
  • Monitorowanie i cykliczne raportowanie efektów działań e-com.
  • Wiedza z zakresu Marketing Automation.
  • Układanie i optymalizacja listingów produktowych.
  • Wdrażanie nowych produktów na platformę e-commerce.
  • Regularne przeprowadzanie badań rynku, konkurencji i trendów o obszarze e-commerce,
  • Rozwój platformy e-commerce w Polsce oraz na rynkach zagranicznych.

Wymagania:

  • Chęci do nauki: Jesteśmy otwarci na młode talenty, które mają głód wiedzy.
  • Działania z pasją: Szukamy osób z inicjatywą, które będą z nami dzielić entuzjazm do branży e-commerce i naturalnych kosmetyków.
  • Orientacja na cele: Dla nas ważne jest, byś potrafił(a) wyznaczać sobie cele i dążyć do ich realizacji.
  • Jasność i konkretność w komunikacji: Cenimy sobie ludzi, którzy potrafią przekazać swoje myśli w sposób zrozumiały dla innych.
  • Równowaga i racjonalność: W biznesie ważna jest umiejętność podejmowania przemyślanych decyzji.
  • Metodyczność: Organizacja pracy i systematyczność to klucze do sukcesu w zarządzaniu e-commerce.
  • Ducha zespołu: Wierzymy, że najlepsze wyniki osiągamy pracując razem.

Oferujemy:

  • Pracę w zespole pełnym pasjonatów.
  • Możliwość wpływania na kierunek rozwoju firmy w świecie online.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
  • Pakiet szkoleń oraz realne możliwości rozwoju.

  • Praca Białystok
  • Specjalista ds. finansów Białystok
  • Specjalista ds. telekomunikacji Białystok
  • Specjalista ds. PR Białystok
  • Specjalista ds. reklamy Białystok
  • Specjalista ds. Sprzedaży Białystok
  • Specjalista ds. Zakupów Białystok
  • Specjalista ds. marketingu Białystok
  • Specjalista ds. ofertowania Białystok
  • Specjalista ds. Zarządzania Białystok
  • Specjalista ds. Eksportu Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289