Specjalista ds. e-commerce i SEO
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
ATERIMA HR
11. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:

  • masz minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z rozwojem sklepu online i SEO
  • znasz narzędzia analityczne (Google Analytics, Google Ads itp.)
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. B2
  • jesteś osobą zaangażowaną w realizację założonych działań zmierzających do rozwoju sprzedaży i e-commerce
  • potrafisz przeprowadzać analizę słów kluczowych i umiejscawiać je w treści

  • optymalizowanie firmowej strony internetowej pod kątem wyszukiwarek
  • wspomaganie działu sprzedaży w edycji treści, obróbce zdjęć oraz grafik
  • obsługa platform: Marketplace, Amazon, Allegro
  • korzystanie z narzędzi do tworzenia materiałów graficznych i wideo
  • prowadzenie działań w zakresie funkcjonowania witryny, platform sprzedaży oraz automatyzacji procesów sprzedażowych
  • używanie narzędzi promocyjnych udostępnianych przez platformy
  • przeprowadzanie analizy statystycznej oraz jakościowej w Google Analitycs
  • obsługa mediów społecznościowych

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • zatrudnienie w ramach Umowy o Pracę lub B2B
  • pracę hybrydową w godzinach 8-16
  • przejrzysty system wynagrodzeń
  • niezbędne narzędzia pracy również do użytku prywatnego (laptop, telefon)
  • możliwość własnego rozwoju w obszarze e-commerce i SEO

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. e-commerce Bydgoszcz
  • Specjalista SEO Bydgoszcz
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bydgoszcz
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. kadr i płac Bydgoszcz
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bydgoszcz
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bydgoszcz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. PR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690