SPECJALISTA DS E-COMMERCE
  • Kielce
Kielce, Chałubińskiego 13, 25-619 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie
BIOLOGISTIC - Hurtownia ekologiczna i zdrowa żywność
28. 9. 2024
od 5 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

wg potrzeb

Inne wymagania
Opis stanowiska: Administracja i zarządzanie sklepem internetowym oraz sprzedażą na platformach sprzedażowych. Administracja stron internetowych: aktualizacja oferty, dodawanie produktów, banerów, promocji. Zarządzanie marketingiem internetowym, projektowanie kampanii
Planowanie i nadzór nad realizacją materiałów graficznych i reklamowych. Monitorowanie aktywności konkurencji oraz aktualnych trendów sprzedażowych.
Pracodawca oferuje; Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o mocnej pozycji na rynku. Szkolenia z zakresu znajomości produktów. Niezbędne narzędzia do pracy.
Wymagania; Zainteresowanie nowoczesnymi rozwiązaniami i technologiami w zakresie e-commerce. Biegła znajomość narzędzi oferowanych przez platformy sprzedażowe (m.in. Allegro). Umiejętność prowadzenia kampanii internetowych.Pomysłowość, samodyscyplina, samodzielność i nastawienie na działanie i wynik. Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

  • Praca Kielce
  • Specjalista ds. e-commerce Kielce
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kielce
  • Specjalista ds. Zakupów Kielce
  • Specjalista ds. marketingu Kielce
  • Specjalista ds. ofertowania Kielce
  • Specjalista ds. Zarządzania Kielce
  • Specjalista ds. Eksportu Kielce
  • Specjalista ds. finansów Kielce
  • Specjalista ds. reklamy Kielce
  • Specjalista ds. transportu Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392