Specjalista ds. E-commerce
  • Ołtarzew, Poznańska 339
, Ołtarzew, Poznańska 339, mazowieckie, Polska
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
1. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Kształtowanie strategii sprzedażowej oraz polityki rozwoju w kanałach e-commerce
  • Realizacja procesów sprzedażowych w oparciu o sklep internetowy oraz platformy sprzedażowe
  • Przygotowywanie ofert na platformach sprzedażowych (zarządzanie treściami oraz aktualizacja produktów i cen)
  • Analizy rynku i konkurencji w zakresie oferty (części i akcesoria Automotive)
  • Opracowywanie wraz z działem marketingu strategii marketingowej
  • Zarządzanie w ramach obsługiwanej platformy wszystkimi działaniami marketingowymi, w tym np.: e-mail marketing, SEM, SEO, social media, remarketing oraz content marketing
  • Prowadzenie statystyk i analizy wyników sprzedaży
  • Współpraca z dostawcami usług zewnętrznych
  • Współpraca z klientem wewnętrznym

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w e-commerce
  • Doświadczenie w marketingu i sprzedaży
  • Doświadczenie w budowaniu marki
  • Praktyczna znajomość platform sprzedażowych (Allegro, Amazon, eBay, Cdiscount, Aukro itp.) w zakresie wdrażania, obsługi oraz akcji marketingowych
  • Praktyczna znajomość systemu Baselinker w zakresie obsługi i wdrażania integracji
  • Znajomość dobrych praktyk i mechanizmów e-commerce
  • Mile widziane doświadczenie w Trade Marketingu
  • Wysoka orientacja na realizację celów

Oferujemy:

  • Pracę w najwyższych standardach w autoryzowanym serwisie renomowanego producenta pojazdów Schmitz Cargobull AG o silnej i stabilnej pozycji na rynku
  • Pracę pod opieką doświadczonych fachowców -pasjonatów w branży z gwarancją profesjonalnego systemu wdrożenia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę u lidera marki premium gwarantującego rozwój zawodowy
  • Solidne rynkowe wynagrodzenie (podstawa plus przejrzysty system premiowy)
  • Stabilizację i bezpieczeństwo zawodowe z możliwością rozwoju i awansu
  • Pracę w nowoczesnej przestrzeni warsztatowej wyposażonej kompleksowo w narzędzia najwyższej klasy
  • Możliwość wykazania się inicjatywą i wdrażania własnych rozwiązań
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Świadczenia ZFŚS oraz dostęp do atrakcyjnych pakietów sportowych
  • System płatnych poleceń pracowniczych
  • Strzeżony parking pracowniczy

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

114 283
19 075