Specjalista ds. e-commerce
  • Białystok
Białystok, Białystok, Województwo podlaskie, Polska
Resser Sp. z o.o.
2. 10. 2024

Firma RESSER jest firmą z wieloletnim doświadczeniem. Naszym głównym celem jest kompleksowe wyposażenie warsztatów samochodowych, w związku z czym z każdym rokiem sukcesywnie powiększamy gamę oferowanych przez nas produktów. W naszej ofercie znajdą się również akcesoria samochodowe oraz niezbędne narzędzia do przydomowego garażu jak i ogrodu.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

- Specjalista ds. eCommerce - obsługa platform sprzedażowych

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie sprzedażą produktów na platformach marketplace (np. Amazon, Allegro, Emag)
  • Analiza i optymalizacja działań sprzedażowych w celu maksymalizacji zysków i poprawy widoczności oferty
  • Monitorowanie zamówień, nadzór nad realizacją dostaw
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami detalicznymi w kanale B2C
  • Tworzenie atrakcyjnych ofert produktowych oraz dbanie o ich aktualność i konkurencyjność
  • Analiza trendów rynkowych i działań konkurencji w celu doskonalenia strategii sprzedaży

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży eCommerce, szczególnie w modelu B2C
  • Znajomość systemów i narzędzi sprzedażowych marketplace (Allegro, Amazon, eBay)
  • Umiejętność pracy z danymi i analiza wyników sprzedażowych
  • Kreatywność i zorientowanie na wyniki
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

Mile widziane

  • Znajomość silników sklepowych, takich jak Magento, WooCommerce, Shopify.

Oferujemy:

  • pracę w zgranym, młodym zespole, w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
  • kompleksowe szkolenie wdrożeniowe
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przejrzysty system premiowy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

  • Praca Białystok
  • Specjalista ds. e-commerce Białystok
  • Specjalista ds. Sprzedaży Białystok
  • Specjalista ds. transportu Białystok
  • Specjalista ds. HR Białystok
  • Specjalista ds. turystyki Białystok
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Białystok
  • Specjalista ds. Zakupów Białystok
  • Specjalista ds. marketingu Białystok
  • Specjalista ds. ofertowania Białystok
  • Specjalista ds. Zarządzania Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521