Specjalista ds. E-commerce
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Wawel SA
18. 9. 2024

W Wawelu wierzymy w Dobre Składniki, zarówno w naszych produktach, jak i w życiu.

W Wawelu wierzymy w Dobre Składniki, zarówno w naszych produktach, jak i w życiu. Każdego dnia staramy się, by wszystko to, co robimy – robić jak najlepiej. Jesteśmy dumni z naszych słodyczy, które dając ludziom przyjemność, pomagają zmieniać codzienność na lepszą. Chcesz pracować z ludźmi, którzy lubią, to co robią? Dołącz do nas!
Zakres obowiązków

  • Bieżąca koordynacja procesu sprzedaży w ramach kanału własnego (sklep internetowy) i kanałów zewnętrznych (marketplace)
  • Obsługa zamówień oraz klientów w e-sklepie Wawel SA
  • Śledzenie najnowszych trendów e-marketingowych oraz proponowanie nowych rozwiązań
  • Rozwój oferty sklepu internetowego Wawel
  • Praca nad wizualną prezentacją sklepu oraz opisów produktowych
  • Udział w tworzeniu komunikacji i promocji w kanale e-commerce
  • Bieżąca współpraca z Działem Marketingu i Trade Marketingu w ramach tworzenia spójnej strategii e-commerce
  • Monitorowanie rynku, działań konkurencji i trendów rynkowych w zakresie e-commerce
  • Planowanie i wdrażanie kampanii promocyjnych w ramach kanałów e-commerce
  • Sporządzanie raportów oraz analiz związanych ze sprzedażą
  • Bieżące raportowanie działań i zgłaszanie sugestii zmian

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku związanym ze sklepem online i marketplace
  • Praktyczna znajomość narzędzi analitycznych (m.in. Google Analytics, Google Search Console, Google Trends itp.)
  • Umiejętność mierzenia skuteczności prowadzonych działań w ramach e-commerce
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy i umiejętność nadawania priorytetu zadań
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność wyciągania wniosków na podstawie danych
  • Zaangażowanie i wytrwała determinacja w realizację założonych działań zmierzających do rozwoju sprzedaży w kanale e-commerce
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze systemów: PC Market i Baselinker

Oferujemy

  • Ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Faktyczny udział i wpływ na realizowane innowacyjne projekty
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia specjalistyczne, kursy języka angielskiego
  • Atrakcyjne dodatki płacowe
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, świąteczne świadczenia pieniężne, kolonie dla dzieci, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci, codziennie świeża kanapka
  • Możliwość korzystania z PPK oraz ubezpieczeń na życie na atrakcyjnych warunkach
  • Przyjazną atmosferę
  • Możliwość degustacji pysznych słodyczy :)

  • Na stabilną pracę w solidnej firmie.
  • Możliwość rozwoju umiejętności i kariery, szkolenia i dofinansowanie do studiów.
  • Bogaty pakiet benefitów, m.in. Multisport, premie świąteczne, opiekę medyczną.
  • Atrakcyjne ubezpieczenie na życie i PPK.
  • Carpooling, bo ekologia i wygoda mogą iść w parze.
  • Rodzinne podejście, a w tym dofinansowania do wczasów i paczki świąteczne dla Ciebie i Twoich dzieci.
  • Lunching - dostęp do platformy lunchingowej w dobrych cenach oraz codziennie świeża kanapka.
  • Atrakcyjne narzędzia pracy.
  • Pyszne słodycze zawsze pod ręką! Zniżki w sklepach firmowych.
  • I wiele, wiele innych korzyści...

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. e-commerce Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584