Specjalista ds. dystrybucji
  • Wędkowy
specjalista ds. dystrybucji
, Wędkowy, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
3. 10. 2024

Czy zastanawiałeś się, jak to jest pracować w firmie, która nie tylko tworzy wyjątkowe produkty, inwestuje w nowoczesne technologie i stale się rozwija, ale także zapewnia bezpieczeństwo i wspiera swoich pracowników, budując przyjazną i pełną szacunku atmosferę? Teraz masz szansę to sprawdzić!

Dla naszego klienta – renomowanej firmy produkcyjnej – poszukujemy specjalisty ds. dystrybucji. Jeśli praca w logistyce w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która stawia na najwyższą jakość, brzmi dla Ciebie atrakcyjnie, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Aplikuj już teraz!

Oczekujemy

  • wyższego wykształcenia
  • min. 2-letniego doświadczenia w obszarze logistyki lub obsługi klienta
  • dobrej znajomości MS Office
  • biegłości i doświadczenia w pracy z Excel
  • znajomości języka angielskiego (min. B2)
  • analitycznego myślenia i umiejętności rozwiązywania problemów
  • wysokiej kultury osobistej i komunikatywności
  • doświadczenia pracy z systemem SAP

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pakiet benefitów
  • pracę we wspierającym, przyjaznym zespole nastawionym na współpracę
  • kulturę organizacyjną opartą na jakości, szacunku i zaangażowaniu

Zadania

  • kontakt z klientem oraz firmami transportowymi
  • zapewnianie terminowej realizacji zleceń
  • generowanie planu wysyłek i dostaw
  • zamawianie i organizacja transportu
  • rozwiązywanie problemów pojawiających się przy dostawie
  • wyjaśnianie rozbieżności
  • rejestracja reklamacji transportowych
  • przygotowywanie planów dostaw

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

114 310
20 521