Specjalista ds. Dystrybucji
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, Masovian Voivodeship, Polska
Kuehne + Nagel Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Pruszków

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie tras, w tym koordynacja czasu załadunku, rozładunku, ilości miejsc dostawy, wypełnienia samochodów oraz optymalizacja przejechanych kilometrów.
  • Realizacja zaplanowanych zleceń transportowych i monitorowanie terminowej ich realizacji.
  • Poszukiwanie optymalizacji w obrębie przepływów towarów wszystkich klientów firmy.
  • Koordynacja przepływów ładunków i samochodów pomiędzy oddziałami firmy.
  • Organizacja współpracy z przewoźnikami, pozyskiwanie do współpracy nowych partnerów transportowych, budowanie partnerskich relacji.
  • Operacyjna obsługa klienta.
  • Kompletowanie i ewidencjonowanie dokumentacji transportowej oraz inne prace administracyjne związane z wykonywaną funkcją.
  • Stały kontakt z kluczowymi klientami w zakresie badania ich satysfakcji z usług KN, proponowanie rozwiązań usprawniających proces jak i komunikację.
  • Zapewnienie rentowności usług w ramach udzielonych uprawnień.
  • Monitorowanie rynku, poziomu cen, kierunku przepływu towarów.
  • Sporządzanie raportów KPI oraz ciągłe monitorowanie wskaźników jakościowych dla klientów.

Nasze wymagania

  • Umiejętność skutecznego zarządzania procesami dystrybucji oraz planowania tras.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy w zespole.
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność budowania trwałych relacji z przewoźnikami.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Samodzielne rozwiązywanie problemów.
  • Znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint).
  • Dobra znajomość rynku spedycyjnego.
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Mile widziane

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

To oferujemy

Dołącz do naszego zespołu w Kuehne+Nagel Polska i rozwiń swoją karierę w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy logistycznej. Oferujemy Ci szerokie możliwości rozwoju oraz perspektywy kariery.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka szkolna
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • studies Co-financing
  • food & household goods packages

OPIS STANOWISKA

Jako Specjalista ds. Dystrybucji w Logistyce Kontraktowej będziesz odpowiedzialny/a za organizację i koordynację wszystkich działań związanych z dystrybucją produktów naszych klientów. Tworzenie i rozwijanie trwałych relacji z klientami, dostawcami oraz współpracownikami będzie kluczowym elementem Twojej roli.

Firma Kuehne + Nagel w Polsce została założona w 1992 roku i obecnie zatrudnia ponad 1600 pracowników pracujących we wszystkich rodzajach transportu. Oferujemy Ci pracę w międzynarodowej organizacji, która stawia człowieka w centrum swoich działań. Współpracując z nami, zyskujesz nie tylko perspektywę zatrudnienia w wiodącej firmie logistycznej z ponad stuletnią tradycją, ale także okazję do rozwoju w strukturach firmy z przejrzystą ścieżką kariery. To okazja do aktywnego uczestnictwa w przekształcaniu i kształtowaniu przyszłości branży logistycznej.

Administratorem danych osobowych jest spółka Kuehne+Nagel Sp. z o.o. z siedzibą w Gądki 62-023, ul. Spedycyjna 1.Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: knpl.iodo@kuehne-nagel.comDane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody również na potrzeby przyszłych rekrutacji.Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której bierze Pani/Pan udział.Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  • Praca Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087