Specjalista ds. Dotacji związanych z OZE
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Nord Energy Poland S.A.
31. 5. 2024

Nord Energy SA poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko Specjalisty ds. Dotacji związanych z OZE (Czyste Powietrze, Mój Prąd). Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która kładzie duży nacisk na innowacje i zrównoważony rozwój. Jeśli chcesz dołączyć do zespołu profesjonalistów i przyczynić się do transformacji energetycznej, zapraszamy do aplikowania.

Obowiązki

  • Przygotowywanie i składanie wniosków o dotacje w ramach programów takich jak "Czyste Powietrze" i "Mój Prąd".
  • Współpraca z klientami w zakresie doradztwa dotyczącego możliwości uzyskania dotacji.
  • Monitorowanie postępu realizacji projektów dotacyjnych i raportowanie do odpowiednich instytucji.
  • Współpraca z działem finansowym w zakresie przygotowywania umów i dokumentacji dotacyjnej.

Wymagania

  • Znajomość programów dotacyjnych "Czyste Powietrze" i "Mój Prąd".
  • Znajomość przepisów i procedur związanych z odnawialnymi źródłami energii.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe zdolności komunikacyjne.
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy oraz zdolność do pracy pod presją czasu.
  • Biegła obsługa komputera, w tym pakietu MS Office.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, na podstawie wybranej przez siebie formy zatrudnienia (b2b/umowa zlecenie/umowa o pracę)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole.

  • Nie wymagamy doświadczenia

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. finansów Gdańsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdańsk
  • Specjalista ds. PR Gdańsk
  • Specjalista ds. reklamy Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055