Specjalista ds. Dotacji, Funduszy i Rozliczeń Projektów
  • Rzeszów, podkarpackie
Rzeszów
Polski Instytut Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu
18. 10. 2024

Lokalizacja: Rzeszów (możliwość pracy zdalnej)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę / zlecenie / B2B

Opis stanowiska:

Polski Instytut Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu (PIRKFiS) poszukuje doświadczonego Specjalisty ds. Dotacji, Funduszy i Rozliczeń Projektów. Jeśli masz doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy zewnętrznych oraz zarządzaniu projektami, a także chcesz współpracować z dynamicznie rozwijającą się organizacją o ambitnych celach, ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

• Aktywne wyszukiwanie dostępnych programów dotacyjnych i funduszy.

• Pozyskiwanie środków z BUR i PUP na szkolenia dla osób fizycznych i firm.

• Wprowadzanie danych do systemu i zarządzanie aplikacjami o dofinansowanie z BUR i PUP.

• Zarządzanie projektami od strony finansowej, w tym nadzór nad budżetami i harmonogramami.

• Monitorowanie dostępnych funduszy i czuwanie nad nowymi możliwościami finansowania.

• Rozliczanie projektów zgodnie z wymaganiami instytucji finansujących.

• Tłumaczenie wizji i strategii organizacji na konkretne dokumenty i wnioski.

Oferujemy:

• Wynagrodzenie:

o Podstawa: 6000 zł brutto miesięcznie.

o Prowizja: dodatkowe wynagrodzenie za realizację i pozyskanie projektów, uzależnione od wyników.

o Premia kwartalna: uzależniona od osiągniętych celów projektowych.

o Uznanie roczne: gratyfikacja za wybitne zaangażowanie i wkład w rozwój organizacji.

o Reasumując: przy aktywnym działaniu i realizacji celów zarobki mogą wynosić od 10 000 zł do nawet 20 000 zł miesięcznie.

Benefity:

• Bezpłatne członkostwo w PIRKFiS, obejmujące dostęp do wydarzeń sportowych, szkoleń oraz możliwość rozwoju zawodowego.

• Elastyczne godziny pracy, możliwość wyboru pracy zdalnej.

• Budżet na szkolenia i rozwój zawodowy.

Proces rekrutacji:

1. Przesłanie aplikacji: Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie drogą mailową.

2. Weryfikacja CV: Analiza doświadczenia i umiejętności kandydatów pod kątem zgodności z wymaganiami stanowiska.

3. Rozmowa telefoniczna: Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na wstępną rozmowę telefoniczną.

4. Rozmowa kwalifikacyjna: Kandydaci, którzy przejdą pierwszy etap, zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną (stacjonarną lub zdalną).

5. Decyzja: Ostateczną decyzję o wyborze kandydata podejmujemy po zakończeniu wszystkich etapów rekrutacji.

Wymagania:

• Doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy oraz rozliczaniu projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych, w tym z BUR i PUP.

• Znajomość procedur aplikacyjnych dla programów dotacyjnych.

• Umiejętność wprowadzania danych do systemu oraz zarządzania aplikacjami o dofinansowanie.

• Doskonała organizacja pracy, terminowość i umiejętność pracy pod presją czasu.

• Wykształcenie wyższe związane z ekonomią, zarządzaniem, projektami lub pokrewne.

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV oraz list motywacyjny na adres: praca@pirkfis.pl. W tytule wiadomości prosimy o podanie: „[Twoje imię i nazwisko – Aplikacja na stanowisko Specjalisty ds. Dotacji, Funduszy i Rozliczeń Projektów”. Prosimy o dołączenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych.

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Rzeszów
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Rzeszów
  • Specjalista ds. kadr i płac Rzeszów
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Rzeszów
  • Specjalista ds. telekomunikacji Rzeszów
  • Specjalista ds. PR Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699