Specjalista ds. dokumentacji technicznej (Inżynier ze Znajomością Programów Rysunku 3D)
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Moto Wektor Sp. z o. o.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Tworzenie dokumentacji technicznej i rysunkowej.
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej zgodnie z wymaganiami projektowymi.
  • Współpraca z zespołem konstruktorów w zakresie optymalizacji standardów projektowych.
  • Wspieranie procesów rozwojowych poprzez zapewnienie właściwej organizacji dokumentacji technicznej i rysunkowej.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu dokumentacją techniczną i bibliotekami projektowymi.
  • Znajomość programów do rysunku technicznego i modelowania 3D SolidWorks.
  • Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych.
  • Dokładność, skrupulatność oraz umiejętność pracy z dużą ilością danych technicznych.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę stacjonarną, jednozmianową od poniedziałku do piątku.
  • Możliwość rozwoju osobistego.
  • Pracę w przyjaznym i doświadczonym zespole.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. turystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567