Specjalista ds. dokumentacji technicznej (branża elektryczna
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
GC Energy
17. 7. 2024

GC Energy działa w sektorze inwestycji przemysłowych w kraju i za granicą. Specjalizujemy się w montażu aparatury kontrolno-pomiarowej, automatyki przemysłowej oraz instalacji elektrycznych. Braliśmy udział w budowach wielu elektrowni, w tym atomowej, budowach terminali LNG oraz wielu inwestycjach przemysłu petrochemicznego. Od kilku lat działamy również dla branży IT i automotive.
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista ds. dokumentacji technicznej (branża elektryczna)
Miejsce pracy: Holandia, Maasvlakte Rotterdam (budowa rafinerii)
Oferujemy:
- pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OIL
- zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę z oddelegowaniem na pracę za granicą
- możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego NNW
- darmowe zakwaterowanie w mieszkaniach prywatnych
- bezpłatny transport z Polski na projekt oraz flotę samochodową na miejscu
- szkolenia podnoszące kwalifikacje
- nowoczesne narzędzia i wyposażenie
- stałą opiekę koordynatora
Zakres obowiązków:
- opracowywanie dokumentacji powykonawczej realizowanych usług,
- aktywny udział w tworzeniu dokumentacji na potrzeby rozliczenia kontraktu z klientem
- współpraca z brygadzistami w zakresie bieżących zadań,
- kontrola jakości prowadzonych robót na placu budowy, organizacja i udział w odbiorach robót
- podłączanie kabli do rozdzielnic, szaf sterowniczych i urządzeń elektrycznych
Wymagania
- mile widziane wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektryk, automatyk lub pokrewne
- uprawnienia SEP E
- doświadczenie w pracy na projektach z zakresu montażu instalacji elektrycznych
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
- umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy
- mile widziane uprawnienia SCC/VCA (możliwość uzyskania w firmie)

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. telekomunikacji Rzeszów
  • Specjalista ds. PR Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  • Specjalista ds. Eksportu Rzeszów
  • Specjalista ds. transportu Rzeszów
  • Specjalista ds. HR Rzeszów
  • Specjalista ds. turystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536