Specjalista ds. dokumentacji technicznej (branża elektryczna)
  • Rzeszow
Rzeszów, Rzeszow, Podkarpackie Voivodeship, Polska
Grupa590 sp. z o.o.
7. 10. 2024

Ze względu na zwiększenie zakresu prac na projektach budowlanych GC Energy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia, Maasvlakte Rotterdam (budowa rafinerii)

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OIL
  • zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę z oddelegowaniem na pracę za granicą
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego NNW
  • darmowe zakwaterowanie w mieszkaniach prywatnych
  • bezpłatny transport z Polski na projekt oraz flotę samochodową na miejscu
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • nowoczesne narzędzia i wyposażenie
  • stałą opiekę koordynatora

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie dokumentacji powykonawczej realizowanych usług,
  • aktywny udział w tworzeniu dokumentacji na potrzeby rozliczenia kontraktu z klientem
  • współpraca z brygadzistami w zakresie bieżących zadań
  • kontrola jakości prowadzonych robót na placu budowy, organizacja i udział w odbiorach robót
  • podłączanie kabli do rozdzielnic, szaf sterowniczych i urządzeń elektrycznych

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektryk, automatyk lub pokrewne
  • uprawnienia SEP E
  • doświadczenie w pracy na projektach z zakresu montażu instalacji elektrycznych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy
  • mile widziane uprawnienia SCC/VCA (możliwość uzyskania w firmie)

Agencja zatrudnienia numer wpisu do rejestru 27782.

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. telekomunikacji Rzeszów
  • Specjalista ds. PR Rzeszów
  • Specjalista ds. HR Rzeszów
  • Specjalista ds. turystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Rzeszów
  • Specjalista ds. finansów Rzeszów
  • Specjalista ds. reklamy Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190