Specjalista ds. dokumentacji technicznej
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, Dolnośląskie, Polska
Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • modelowanie złożeń oraz tworzenie rysunków złożeniowych / montażowych dla poszyć hal namiotowych przy pomocy programów 3D/2D (Solid Works /Auto Cad);
  • sporządzanie dokumentacji technicznej, wykonawczej, warsztatowej i montażowej;
  • sporządzanie dokumentacji złożeniowej dla celów marketingowych;
  • budowanie biblioteki elementów poszyć hal namiotowych (detali, podzespołów, zespołów, komponentów);
  • sporządzanie wykazów elementów poszyć w odniesieniu do danego projektu;
  • rozwiązywanie problemów technicznych;
  • projektowanie nowych rozwiązań lub poprawa istniejących;
  • wdrażanie nowych produktów;
  • projektowanie nowych rozwiązań technicznych, dobór z istniejących rozwiązań właściwych dla projektu,
  • ocena poprawności rozwiązań poszyć dla zaprojekowanych elementów konstrukcji hal namiotowych;
  • sporządzanie zapotrzebowania na materiały do zleceń projektowych;
  • kontrolna i ocena dokumentacji technicznej dotyczącej poszyć;

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów;
  • ogólna znajomość procesów obróbki skrawaniem stali, aluminium oraz spawania i cięcia stali;
  • znajomość rysunku technicznego;
  • znajomość narzędzi pomiarowych;
  • dobra znajomość pakiet Office;
  • podstawowa znajomość oprogramowania CAD/CAM – mile widziana;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – mile widziana;
  • znajomość podstaw programowania CNC – mile widziane.
  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn)

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;
  • prywatną opieka zdrowotna;
  • pakiet ubezpieczeń;
  • kartę MultiSport;
  • platformę językową;
  • dofinansowania do wypoczynku.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228