Specjalista ds. dokumentacji produktów w dziale kontroli jakości
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
GRAND Sp. z o.o.
14. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Firma Grand jest wiodącym producentem wyrobów z łososia.

Nasz zespół od 30 lat działa na rynku polskim, jak i zagranicznym.

Obecnie zatrudniamy około 100 osób i nieustannie rośniemy.

Naszym priorytetem jest rozwój i unowocześnianie metod produkcji.

Jeśli są Ci bliskie wartości ciągłego rozwoju, osiągania dobrych wyników poprzez pracę w zespole i tworzenia miejsca, w którym wszyscy będą dobrze się czuli – zapraszamy do aplikowania na nasze ogłoszenia.

Opis stanowiska
  • przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji nowych produktów - specyfikacji (zgodnie z obowiązującym prawem oraz wymaganiami Klienta),
  • nadzór nad dokumentacją produktów znajdujących się w firmie,
  • przygotowywanie merytoryczne etykiet,
  • weryfikowanie oznakowania produktów (zgodnie z polskim i unijnym ustawodawstwem),
  • aktualizacja i weryfikacja procedur i instrukcji w zakresie systemów jakości,
  • wsparcie programu bezpieczeństwa żywności,
  • prowadzenie audytów wewnętrznych,
  • prowadzenie testów identyfikowalności,
  • współpraca z działami sprzedaży, produkcji, magazynem w zakresie dokumentacji,
  • bieżąca analiza zmian w prawie żywnościowym,
  • prowadzenie i nadzorowanie niezbędnych szkoleń dla pracowników.

Wymagania
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • znajomość polskiego oraz unijnego prawa żywnościowego,
  • znajomość systemu HACCP, IFS, ASC i MSC,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2),
  • bardzo dobra znajomość MS Office,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • wysoka komunikatywność, dyspozycyjność,
  • mile widziane uprawnienia auditora wewnętrznego.

Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w zgranym i ambitnym zespole.

  • Praca Gdynia
  • Kontroler jakości Gdynia
  • Specjalista ds. ofertowania Gdynia
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdynia
  • Specjalista ds. Eksportu Gdynia
  • Specjalista ds. transportu Gdynia
  • Specjalista ds. HR Gdynia
  • Specjalista ds. reklamy Gdynia
  • Specjalista ds. turystyki Gdynia
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdynia
  • Specjalista ds. finansów Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544