Specjalista ds. dokumentacji NDT
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ZRE Katowice
27. 7. 2024

16/24/WB

Obowiązki

  • analiza dokumentacji,
  • sporządzanie dokumentacji jakościowej,
  • sporządzanie sprawozdań oraz raportów z badań NDT,
  • archiwizacja elektroniczna sporządzonego raportu,
  • kontakt ze zleceniodawcami oraz organizacjami zewnętrznymi.

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe,
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,
  • praktyczną umiejętność wykonywania badań nieniszczących lub chęć szybkiej nauki,
  • certyfikat VT2 lub/i MT2 lub/i PT 2 lub/i UT 2 lub/i RT 2 będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość procesów spawalniczych i zagadnień z jakości będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • warunki solidnego rozwoju zawodowego w szerokim paśmie zagadnień związanych z energetyką,
  • pomoc we wdrożeniu do pracy,
  • współpraca z profesjonalnym zespołem,
  • pakiet socjalny (karta sportowa, bilety do kina, dofinansowanie do wycieczek oraz do wypoczynku dla dzieci, itp.)

  • Zgłoś się wypełniając krótki formularz.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584