Specjalista ds. Dokumentacji jakościowej
  • Konstantynów Łódzki
Konstantynów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Łódzkie, Polska
Wörwag Pharma Operations Sp. z o.o.
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór nad dokumentacją systemową
  • Okresowe przeglądy dokumentacji systemowej
  • Archiwizacja oraz nadzór nad zapisami serii
  • Opracowywanie/aktualizacja specyfikacji materiałów użytych do produkcji
  • Kontakt z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi zakresie dokumentacji jakościowej
  • Kompletowanie dokumentacji rejestracyjnej, weryfikacja merytoryczna treści dokumentacji rejestracyjnej zgodnie z obowiązującymi procedurami i wytycznymi
  • Weryfikacja dokumentacji jakościowej w zakresie zgodności z dokumentacją rejestracyjną

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe chemiczne, biologiczne, farmaceutyczne lub pokrewne.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Doświadczenie w pracy związanej zapewnieniem jakości oraz audytem.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Terminowość i skrupulatność.
  • Rozwinięte umiejętności organizacyjne.
  • Umiejętność współpracy w zespole.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Praca pełna ekscytujących wyzwań, dająca szansę uczestniczenia w dynamicznym rozwoju międzynarodowej firmy farmaceutycznej.
  • Możliwość uczestnictwa w interesujących projektach.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Dofinansowanie do wypoczynku.
  • Dopłata do Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia.
  • system kafeteryjny.
  • karta Multisport.
  • spotkania integracyjne.
  • kasa zapomogowo-pożyczkowa.
  • przyjazna atmosfera i zaangażowany zespół współpracowników.

  • Praca Konstantynów Łódzki
  • Konstantynów Łódzki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228