Specjalista ds. dokumentacji GMP
  • Kazuń Nowy, ul. Marymoncka 15
mazowieckie, Kazuń Nowy, ul. Marymoncka 15, mazowieckie, Polska
Celon Pharma S.A.
9. 10. 2024

Celon Pharma S.A. jest zintegrowaną firmą farmaceutyczną prowadzącą zaawansowane badania naukowe i wytwarzającą nowoczesne leki. Firma prowadzi również skuteczny i profesjonalny marketing własnych produktów. Nasze leki pomagają tysiącom pacjentów zachować lepsze i dłuższe życie. Środki finansowe na badania i rozwój pozyskujemy ze sprzedaży naszych własnych produktów, środków pochodzących z rynku kapitałowego.

Dużym atutem Celon Pharma S.A. jest silne zaplecze badawczo-rozwojowe, które pozwala nam tworzyć zupełnie nowe klasy skutecznych leków. Dział badawczo-rozwojowy Celon Pharma S.A. tworzy ponad 200 naukowców, spośród których 1/3  posiada tytuł doktora biologii molekularnej, farmacji lub chemii.

Inwestujemy w rozwój innowacyjnych farmaceutyków o potencjalnym zastosowaniu w leczeniu nowotworów, chorób neurologicznych, cukrzycy i innych schorzeń metabolicznych. Zapraszamy Cię do naszego zespołu!
Opis stanowiska

  • tworzenie i opracowywanie oraz doskonalenie specyfikacji, instrukcji i procedur oraz innych dokumentacji w Systemie Zarządzania Jakością;
  • tworzenie dokumentacji do kwalifikacji pomieszczeń, URS oraz nadzór nad dokumentacją;
  • praca nad dokumentem CCS (Strategia Kontroli Zanieczyszczeń)
  • tworzenie i uzupełnianie dokumentacji do urządzeń oraz nadzór nad dokumentacją;
  • przygotowywanie niezbędnych dokumentów do przetargów i zapytań ofertowych;
  • tworzenie i nadzór nad dziennikami pracy i urządzeń;
  • tworzenie wzorów i formatek dokumentów szarżowych do pracy w systemie GMP;
  • tworzenie dokumentów procesowych, związanych z wytwarzaniem biotechnologicznych substancji czynnych;
  • archiwizowanie dokumentacji, prowadzenie spisu dokumentów;
  • wsparcie przy pracach administracyjnych;
  • przeprowadzanie analiz ryzyka, kontrolę ryzyka, przegląd procesu ryzyka;
  • kontakt z klientami zewnętrznymi w zakresie dokumentacji jakościowej.

Wymagania

  • minimum roczne doświadczanie w przemyśle farmaceutycznym lub biotechnologicznym (w zakresie dokumentacji niezbędnej do funkcjonowania działu wytwarzania, GMP);
  • wykształcenie wyższe (mile widziane biotechnologia, biochemia, mikrobiologia, inżynieria procesowa lub pokrewne);
  • znajomość systemów zarządzania jakością;
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office;
  • dobra organizacja pracy, komunikatywność, zaangażowanie, otwartość na zmiany, umiejętność pracy w zespole i współpracy między działowej;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie, co najmniej B2;
  • rozwinięte umiejętności organizacji pracy własnej;
  • mile widziana znajomość systemów: GMP, GDP, ISO i GLP;
  • mile widziana znajomość wytycznych dla wytwarzania sterylnych biotechnologicznych produktów leczniczych.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji, doświadczenia i kompetencji,
  • pakiet świadczeń pozapłacowych: Prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowaną kartę sportową, ZFŚS (grusza, paczki, zapomogi), bezpłatny transport Warszawa-Łomianki-Kazuń,
  • udział w różnorodnych projektach badawczych,
  • pracę pełną wyzwań ale i satysfakcjonującą - w zgranym i energicznym zespole :)
  • stabilne, i rozwijające się środowisko pracy - zapewniamy możliwość rozwoju naukowego i awansu w strukturach firmy.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690