Specjalista ds. Dodawania Banerów i Obsługi Stron Sklepu Internetowego
  • Warszawa
Warszawa
Mateusz Jasiński
18. 8. 2024

Poszukujemy osoby do cyklicznego dodawania prostych grafik banerowych

do stron kategorii w naszym sklepie internetowym oraz przygotowywania

materiałów promocyjnych do social media. Zadanie obejmuje samodzielne

umieszczanie banerów reklamowych na stronach sklepu oraz możliwe

dodatkowe zadania związane z promocją sklepu, takie jak obsługa

Facebooka.

Zakres obowiązków:

- Dodawanie banerów: Regularne umieszczanie banerów promocyjnych na

stronach poszczególnych kategorii sklepu internetowego. Sklep zawiera

około 900 kategorii, więc praca będzie wymagała dużej dokładności i

systematyczności.

- Przygotowywanie materiałów promocyjnych: Tworzenie prostych grafik

promocyjnych na potrzeby social media oraz innych platform reklamowych.

- Samodzielna praca: Samodzielne zarządzanie dodawaniem treści i grafik w

sklepie, bez potrzeby stałego nadzoru.

- Możliwość obsługi social media: W zależności od potrzeb, zlecenie może

obejmować także zarządzanie profilami na Facebooku i inne działania

promujące sklep.

Nasze oczekiwania:

Znajomość obsługi sklepów internetowych: Doświadczenie w pracy z

systemami CMS, znajomość narzędzi do edycji stron sklepu.

Umiejętności graficzne: Zdolność do tworzenia prostych, estetycznych

banerów reklamowych i materiałów promocyjnych.

Samodzielność i inicjatywa: Zdolność do samodzielnej pracy, skutecznego

zarządzania czasem i terminowego wykonywania zadań.

Zainteresowanie promocją online: Zdolność do kreatywnego podejścia do

promocji sklepu, zarówno w kontekście graficznym, jak i zarządzania treścią.

Oferujemy:

- Stała współpraca: Możliwość długoterminowej współpracy przy cyklicznych

zleceniach.

Możliwość wykonywania zadań zdalnie, w elastycznych godzinach.

- Rozwój zawodowy: Szansa na zdobycie doświadczenia w obszarze ecommerce i promocji online.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584