Specjalista ds. Dochodzenia Należności
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Grupa Inter Cars
23. 8. 2024

Szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe doświadczenia? Inter Cars S.A. - wiodący gracz w branży motoryzacyjnej, poszukuje zdolnego i zmotywowanego kandydata na stanowisko Starszy Specjalista ds. Dochodzenia Należności

Zadania, na stanowisku:

  • Koordynowanie firm zewnętrznych w procesie odzyskania należności
  • Obsługa klienta wewnętrznego i zewnętrznego - udzielanie informacji o aktualnym statusie prowadzonej windykacji
  • Rozliczanie wpłat klientów skierowanych do windykacji zewnętrznej
  • Współpraca z firmą ubezpieczającą należności
  • Przygotowanie i realizacja protokołów spisów należności nieściągalnych

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w obszarze dochodzenia wierzytelności na etapie polubownym/sądowym/egzekucyjnym min. 3 lata
  • Znajomość podstaw prawa w zakresie dotyczącym windykacji należności
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność nadawania priorytetów zadaniom
  • Dokładność, sumienność, rzetelność, zdolności komunikacyjne
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel i MS Word)
  • Umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi działami

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Zniżkę na asortyment dostępną w ofercie firmy
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenia grupowe
  • Dofinansowanie z j. angielskiego
  • Kartę Sportową dostępną w różnych wariantach do wyboru
  • Platformę kafeteryjnąWork Smile
  • Dofinansowanie do okularów
  • Pakiet świadczeń z ZFŚS
  • Darmowy parking
  • Bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, dobranych indywidualnie pod Ciebie
  • Pracę w zgranym zespole z ludźmi pełnymi pasji i dużą dawką pozytywnej energii

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536