Specjalista ds. Digital Marketingu
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
SIG Sp. z o.o.
5. 9. 2024

SIG jest wiodącym dystrybutorem specjalistycznych materiałów budowlanych, obsługującym sektor budowlany i konstrukcyjny w całej Europie. Zapewnia Klientom porady wykwalifikowanych doradców, profesjonalną i szybką obsługę handlową, poszerzoną o usługi transportowe, terminowe dostawy oraz pełny asortyment produktów. Gwarantuje sprawną obsługę na każdym etapie prowadzonych prac budowlanych i wykończeniowych. Od kilku lat rozwija się w modelu sprzedaży wielokanałowej, obejmującym zarówno tradycyjne metody sprzedaży jak i dynamiczny rozwój sprzedaży e-commerce.

Poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie działań w obszarze digital marketingu (marketingu internetowego)
  • Prowadzenie kampanii w zakresie performance marketingu (Facebook Ads, Google Ads (w tym na YouTube) oraz LinkedIn Ads. obsługa narzędzi m.in.: Google Ads, Google Tag Manager, Google Analytics, Facebook Ads Manager)
  • Wdrażanie strategii rozwoju digital marketingu
  • Koordynacja i optymalizacja działań w zakresie SEO
  • Maksymalizacja konwersji
  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących działań marketingowych
  • Poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań i ich wdrażanie
  • Współpraca z blogerami, influencerami oraz mediami

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość Google Data Studio, Google Analytics, Google Tag Manager Google Analytics, Google Search Console, Google Tag Manager, Google Data Studio, Facebook Business Manager Google Ads, Facebook Ads i LinkedIn Ads, Google Merchant Center, Google Analytics
  • Praktyczna znajomość narzędzi do e-mail marketingu
  • Doświadczenie w przygotowywaniu i realizacji strategii digital marketingowych
  • Dobra znajomość MS Excel (analiza wyników prowadzonych kampanii oraz dużej ilości danych)
  • Umiejętność wyciągania wniosków, rekomendowania rozwiązań, elastyczność w myśleniu
  • Podstawowa wiedza z zakresu SEO/SEM
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość branży marketingowej
  • Samodzielność, terminowość

Oferujemy:

  • Duży zakres samodzielności i możliwość realizowania własnych pomysłów
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku z możliwością dopasowania godzin pracy w przedziale godzinowym od 7.00 - 17.00 (po 8 godzin dziennie)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę w firmie o dojrzałej kulturze organizacyjnej
  • Możliwość skorzystania z opieki medycznej bądź karty sportowej
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • Kompleksowy program szkoleń oraz warsztatów rozwijających kwalifikacje (produktowe, sprzedażowe i inne)
  • Udział w programie wdrożeniowym nowego pracownika (wyposażenie w wiedzę niezbędna na danym stanowisku)
  • Program szkoleń e-learningowych z zakresu zasad funkcjonowania działalności
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych takich jak: telefon, laptop
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej międzynarodowej organizacji o rozproszonej strukturze
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Udział w Inicjatywach charytatywnych

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. reklamy Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kraków
  • Specjalista ds. finansów Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544