Specjalista ds. diagnostyki maszyn
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
FAMUR (GRENEVIA SA)
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Analiza sygnałów wibrodiagnostycznych oraz alternatywnych metod predykcyjnego utrzymania ruchu maszyn wirujących

  • Sporadyczne wykonywanie bezpośrednich pomiarów wibrodiagnostycznych na urządzeniach eksploatowanych (głównie farmy wiatrowe) oraz na urządzeniach badanych na stacji prób

  • Dokumentowanie stanów diagnostycznych maszyn

  • Tworzenie raportów z bieżącego stanu monitorowanych obiektów

  • Udział w procesach projektowania i wdrażania nowych systemów diagnostycznych.

WYMAGANIA:
  • Znajomość metod i narzędzi wibrodiagnostycznych

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca obsługę narzędzi informatycznych oraz korespondencję mailową

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunki: Automatyka, Mechanika lub pokrewne)

  • Prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:
  • Pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie stałe + cześć ruchoma (premie uznaniowe, premie frekwencyjne, nagrody jubileuszowe)

  • Świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną

  • Profesjonalne wdrożenie w ramach programu Opiekun Nowego Pracownika

  • Spotkania integracyjne

  • Możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia w ramach programu poleceń pracowniczych oraz programu sugestii pracowniczych KAIZEN

  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, stypendia zagraniczne itp.)

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Katowice
  • Specjalista ds. PR Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532