Specjalista ds. czynności kancelaryjnych w Dziale Organizacyjnym
  • Warszawa, Powiśle
mazowieckie, Warszawa, Powiśle, mazowieckie, Polska
Centrum Nauki Kopernik
3. 5. 2024
Informacje o stanowisku

CENTRUM NAUKI KOPERNIK

poszukuje osoby do pracy na stanowisku:
Zakres obowiązków

  • Wspieranie wszystkich pracowników w instytucji w wykonywaniu ich zadań w zakresie prowadzenia dokumentacji i spraw w systemie EZD RP oraz systemie tradycyjnym papierowym,
  • przygotowywanie bieżących raportów dotyczących nieprawidłowości w gromadzeniu dokumentacji, wypracowanie zdań naprawczych, stały monitoring i współpraca z pracownikami w tym zakresie,
  • prowadzenie bazy adresatów przesyłek wychodzących zgodnie z wymogami RODO oraz wszelkie czynności wynikające z obsługi kancelaryjnej instytucji w systemie EZD RP,
  • aktualizacja wewnętrznych przepisów czynności kancelaryjnych i dot. archiwizacji,
  • szkolenie pracowników i współpracowników w zakresie znajomości przepisów kancelaryjno-archiwalnych,
  • procedowanie zmian w dokumentach określających zasady funkcjonowania kancelarii, w tym JRWA, archiwum zakładowego oraz przeprowadzanie procedur akceptacji tych dokumentów przez Archiwum Akt Nowych.

Czego od Ciebie oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe ze specjalizacją archiwistyka i zarządzanie dokumentacją lub kurs archiwalny I i II stopnia.
  • min. 2 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku pracy,
  • praktyczna znajomość obsługi programów informatycznych z zakresu elektronicznego zarządzania dokumentacją/ elektronicznego obiegu dokumentacji.
  • znajomość przepisów kancelaryjno-archiwalnych.
  • obsługa komputera (MS Office) i innych urządzeń biurowych.
  • samodzielność, duże zdolności organizacyjne, umiejętność radzenia sobie w sytuacja stresowych.

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Świadczenia świąteczne
  • System premiowy
  • Dostęp do platform rozwojowych
  • Dostęp do kafeterii benefitowej
  • Vouchery do Kopernika
  • Inspirujące i profesjonalne środowisko pracy
  • Doskonała lokalizacja biura

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458