Specjalista ds. części zamiennych i akcesoriów samochodowych
  • Rybnik
Rybnik, Rybnik, Śląskie, Polska
Stawowy Group Sp. z o.o. Sp. k.
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór nad zakupem części, materiałów i usług niezbędnych do naprawy pojazdów i urządzeń

  • przyjmowanie i wydawanie towarów

  • sprawdzanie stanów magazynowych

  • planowanie przestrzeni magazynowej, nadzór nad właściwym magazynowaniem, zabezpieczenie części i materiałów

  • wydawanie produktów dla działów mechanicznego i lakierniczego zgodnie z przedłożonym zestawieniem

  • kontakt telefoniczny z klientami działu części i akcesoriów

  • sprawną i kulturalną obsługę klienta zarówno w kontakcie osobistym jak i telefonicznym i internetowym z zachowaniem najwyższej jakości obsługi wymaganej przez importera

  • przygotowywanie ofert na akcesoria samochodowe

  • dbałość o ekspozycję akcesoriów samochodowych

  • regularna inwentaryzacja magazynu

  • współpraca z innymi działami firmy

  • współpraca z dostawcami

  • obsługa systemów informatycznych

WYMAGANIA:
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie zawodowe lub średnie

  • 2 letnie doświadczenie w zakresie ASO

  • prawo jazdy kat. B

  • podstawowa znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

  • dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w ciekawym zespole
  • możlwiość nowego doświadczenia i nauki od doświadczonych pracowników
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • ubezpieczenie grupowe

  • Praca Rybnik
  • Specjalista ds. kadr i płac Rybnik
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Rybnik
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Rybnik
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Rybnik
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Rybnik
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rybnik
  • Specjalista ds. Zakupów Rybnik
  • Specjalista ds. marketingu Rybnik
  • Specjalista ds. ofertowania Rybnik
  • Specjalista ds. Zarządzania Rybnik
  • Rybnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584