Specjalista ds. czasu pracy
  • Jawor
specjalista ds. czasu pracy
Jawor, Jawor, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
8. 6. 2024

Liczbyto Twojapasja? Dobrze czujesz się wrozliczeniach, prowadzeniu dokumentacji, przygotowywaniu zestawień/raportów, kodeksie pracy? A przy tym biegleposługujesz się językiem angielskim lub niemieckim?Mamy dla Ciebie ofertę pracy na stanowisku specjalista ds. rozliczania czasu pracy w Jaworze.

Jeśli chcesz dołączyć do zespołuMercedes-Benz w Jaworze to aplikuj - zajmie Ci to kilka sekund.

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe – mile widziane kierunkowe: zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia, prawo lub pokrewne
  • doświadczenie na tożsamym stanowisku w Dziale Personalnym
  • ugruntowana wiedza i doświadczenie w realizacji wyżej wymienionych zadań
  • znajomość Kodeksu Pracy i przepisów okołokodeksowych.
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Power Point i Excel.
  • praktyczna znajomość systemów kadrowo-płacowych (mile widziana umiejętność obsługi systemu TETA)
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego (co najmniej poziom B2)
  • samodzielność, orientacja na osiąganie celów, umiejętność pracy w międzynarodowym zespole
  • wysokie standardy etyczne i moralne, rzetelność i odpowiedzialność
  • umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznie zmieniającym się środowisku

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • elastyczne godziny pracy każdego dnia
  • możliwość rozwoju i dalszej kariery
  • dodatkowe benefity (m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Zadania

  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej ewidencji i rozliczania czasu pracy
  • bieżąca obsługa i wsparcie pracowników, menedżerów i Zarządu w obszarze spraw związanych z czasem pracy
  • udział w tworzeniu regulaminów i procedur wewnętrznych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi
  • współpraca z agencjami pracy tymczasowej w zakresie rozliczania czasu pracy pracowników tymczasowych
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • wsparcie administracji personalnej w obiegu dokumentacji, prowadzeniu akt osobowych i ich aktualizacji
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z pracownikami, udzielanie informacji oraz wsparcie w rozwiązywaniu problemów
  • sporządzanie niezbędnych raportów, sprawozdań i analiz na potrzeby wewnętrzne i instytucji zewnętrznych

  • Praca Jawor
  • Jawor - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055