Specjalista ds. Cyberbezpieczeństwa Przemysłowego
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
WASKO S.A.
14. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • audyty bezpieczeństwa/sieci OT,
  • projektowanie, konfiguracja i wdrażanie segmentowych sieci,
  • wdrażanie i uruchamianie systemów na obiektach,
  • tworzenie dokumentacji technicznych.

Nasze wymagania

  • znajomość sieci, protokołów przemysłowych (Modbus, Ethernet/IP, Profinet, itp.)
  • biegła znajomość obsługi komputera (Windows, Linux),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną,
  • prawo jazdy kat. B (czynny kierowca),
  • samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków,
  • umiejętność komunikacji i pracy w Zespole,
  • możliwość wyjazdów służbowych.
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość systemów klasy IPS/IDS oraz standardu IEC 62443.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • realny wpływ na realizowane projekty
  • atrakcyjne narzędzia pracy
  • możliwość udziału w wycieczkach zakładowych - zwiedzanie kraju i zagranicy

  • Praca Gliwice
  • Specjalista ds. Zakupów Gliwice
  • Specjalista ds. marketingu Gliwice
  • Specjalista ds. ofertowania Gliwice
  • Specjalista ds. Zarządzania Gliwice
  • Specjalista ds. Eksportu Gliwice
  • Specjalista ds. transportu Gliwice
  • Specjalista ds. HR Gliwice
  • Specjalista ds. turystyki Gliwice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gliwice
  • Specjalista ds. finansów Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941