Specjalista ds. Controllingu Technicznego - rekrutacja online
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
HRK S.A.
18. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - miedzynarodowej firmy generalnego wykonawstwa - poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Controllingu Technicznego (iTWO). Będzie to praca przy dużej inwestycji z sektora przemysłowego.

Specjalista ds. Controllingu TechnicznegoMiejsce pracy: Gdańsk

ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

  • analiza procesów budowlanych pod kątem wsparcia przez system informatyczny;
  • utrzymywanie i aktualizacja katalogu zasobów wykorzystywanych w kalkulacji;
  • przygotowywanie budżetów/prognozy wyników finansowych na prowadzonych robotach z zakresu budownictwa przemysłowego;
  • przygotowanie i analiza kosztów bezpośrednich i pośrednich budowy w programie iTWO w łączności z kadrą budowy;

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w kalkulacji lub controllingu kosztów projektów budowlanych;
  • znajomość metodologii prowadzenia projektów budowlanych lub informatycznych;
  • znajomość narzędzi do kalkulacji robót budowlanych, w szczególności RIB iTWO;
  • biegła znajomość MS Excel oraz MS Project;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (B2);

OFERUJEMY:

  • możliwość rozwoju po stronie firmy będącej liderem wśród generalnych wykonawców oraz pracy przy ciekawych kontraktach z sektora przemysłowego;
  • niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne, dofinansowanie do karty Multisport);
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;
  • możliwość pracy w formie hybrydowej;

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdańsk
  • Specjalista ds. PR Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536