SPECJALISTA DS. CONTROLLINGU (K/M)
  • Nowa Sól
Nowa Sól, Nowa Sól, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
4. 10. 2024

AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko SPECJALISTA DS. CONTROLLINGU (K/M)

Obowiązki

  • Controlling kosztów zakładu produkcyjnego
  • Prowadzenie kalkulacji kosztów pracy i projektów oraz wskaźników
  • Opracowywanie raportów i analiz finansowych
  • Rozwój narzędzi controllingowych
  • Przygotowywanie budżetów i prognoz
  • Sporządzanie bieżących raportów i analiz na potrzeby Zarządu
  • Sporządzanie miesięcznych raportów grupowych
  • Współpraca z obszarem produkcyjnym, tworzenie analiz i raportów dostosowanych do potrzeb operacyjnych
  • Uczestnictwo i nadzór nad projektami optymalizacyjnymi

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Co najmniej 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Access)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego uczenia się, dokładność

Oferujemy

  • Możliwość szkoleń i rozwoju
  • Pakiet benefitów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca Nowa Sól
  • Nowa Sól - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648